KONST / Litografier / Färglitografier 12868658
nr 1286 8658
Lars Karlsson Frost
(f. 1958), Sverige
Färglitografier, 2 st. Lars Karlsson (f. 1958), Sverige. "Boogie" respektive "Woodo". Signerad, daterad 1985, numrerad 63/150. Motivet: 83x29 cm
Lars Karlsson, svensk bildkonstnär född 1958.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 4 november 2019
kl 20:47:11
4/11 01:24:24
100 kr
4/11 20:13:26